OR STUDIO – Projektant wnętrz Katowice Gabriela Ortyl

Aranżacja wnętrz – oferta dla mieszkańców Tychów

Ciągle poszerzam swój zasięg działania o nowe miejscowości. Jako dekorator wnętrz mam za sobą wiele realizacji, a Tychy leżące nieopodal Katowic, to jedno z miast, w którym mam już ich kilka na koncie. Swoją pracę rozpoczynam od rozmów dotyczących inspiracji i pragnień Klienta, tak by finalna metamorfoza była odpowiedzią na jego wszelkie potrzeby i oczekiwania. W celu podjęcia współpracy proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy, zapraszam także do spotkań online. Szybkie realizacje i wyjątkowe rozwiązania – współpraca w moim studiu to gwarancja satysfakcji.

Architekt wnętrz dla mieszkańców Tychów

W swoich realizacjach łączę wszystko to, co najważniejsze – komfort, funkcjonalność i styl. Oferuję kompleksowe projektowanie wnętrz, wychodząc naprzeciw wizji każdego Klienta, tak by nowa aranżacja była spełnieniem marzeń o nowej kuchni, salonie czy sypialni. Ale to nie wszystko, co mogę zaproponować mieszkańcom Tychów. Projektowanie wnętrz biurowych także jest jedną z moich standardowych usług. Niezależnie od tego, czy ma być to open space przygotowany na potrzeby dużej korporacji, czy biuro małego przedsiębiorstwa, dokładam wszelkich starań, by wnętrza te były reprezentatywne, nowoczesne i stylowe. Tak samo traktuję projektowanie obiektów komercyjnych. Mój projekt zawsze zakłada wykorzystanie pełnego potencjału każdego centymetra kwadratowego przestrzeni.

Twój projektant wnętrz – sprawdź, jak mogę Ci pomóc

Projektowanie kuchni czy aranżacja salonu? Moja różnorodna oferta obejmuje projekty kompleksowe lub jednostkowe, a także usługę declutteringu, w ramach której organizuję i porządkuję dane pomieszczenie, np. kuchnię czy garderobę. Doskonała organizacja przestrzeni pozwala przywrócić funkcjonalność we wnętrzu i cieszyć się czasem dla siebie. Oferuję aranżacje deweloperskie, kompleksowe i projekty koncepcyjne. Pragniesz odmienić wygląd pojedynczego pomieszczenia? Już niewielka aranżacja salonu lub aranżacja sypialni pozwoli cieszyć się nowym wyglądem wnętrza, urządzonym wedle najnowszych trendów designerskich. Sprawdź, ile korzyści może przynieść wynajęcie biura projektowego – zajmuję się nie tylko fazą projektową, ale także pomagam w trakcie fazy wykonawczej. Zapraszam do zapoznania się z oferowanymi przeze mnie pakietami usług i do kontaktu!

Zamów godzinne spotkanie on-line

Odpowiem na pytania dotyczące Twojej przestrzeni, pomogę w doborze kolorów i dodatków, zaplanuję układ funkcjonalny. Skonsultuję układ wnętrza nieruchomości przed jej zakupem.

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY Jak pracujemy?

1.

KONCEPCJA

  • inwentaryzacja projektowanego wnętrza

  • koncepcje układu funkcjonalnego wnętrza w formie rzutów 2D z wymiarami i zaproponowanym rozmieszczeniem mebli i innych głównych elementów wyposażenia

  • przygotowanie zdjęć wnętrz i materiałów oddających klimat projektu, wyznaczających charakter projektowanego wnętrza

2.

WIZUALIZACJA

  • wykonanie wizualizacji wnętrz, prezentujących użyte materiały, kolory oraz meble

3.

PROJEKT WYKONAWCZY

  • opracowanie rysunków wykonawczych projektu – zestaw rysunków technicznych niezbędnych do wykonania remontu
  • sporządzenie listy zakupów z elementami wyposażenia wnętrza wraz z wyceną