OR STUDIO – Projektant wnętrz Katowice Gabriela Ortyl

NAZYWAM SIĘ GABRIELA ORTYL Poznaj mnie bliżej

Architekturą i pięknymi wnętrzami interesowałam się od dziecka. Dzięki fascynacji i zamiłowania do designu ukończyłam studia magisterskie  na uczelni technicznej w Katowicach na kierunku Architektury Wnętrz.

Pracownię OR Studio tworzę od stycznia 2020 roku, a praca w niej daje mi największe spełnienie jako projektantce. Aktualnie mam za sobą kilkadziesiąt projektów domów i mieszkań. Każdy projekt jest inny i do każdego z nich podchodzę indywidualnie uwzględniając wszystkie potrzeby i sugestie inwestora. To co łączy moje
projekty to dbałość o szczegóły, a szybka i sprawna komunikacja
to podstawa mojej pracy. 

Dużą satysfakcję sprawia mi projektowanie małych przestrzeni takich jak na przykład wnętrza kawalerek, w których umieszczenie wszystkich funkcji mieszkania stanowi nie lada wyzwanie. Stawiam na jakość użytych materiałów oraz polecenia tylko sprawdzonych sklepów i dystrybutorów wyposażenia wnętrz.

OR Studio oferuje projektowanie wnętrz mieszkalnych, biurowych oraz komercyjnych. W mojej pracowni zajmujemy się głównie koncepcyjnym i kompleksowym projektowaniem wnętrz. Jeśli potrzebujesz jednak metamorfozy wnętrza lub samej konsultacji – odezwij się, przygotuję dla Ciebie ofertę. 

Prowadzę projekty stacjonarnie na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. Możliwa jest także współpraca online na terenie całej Polski.

Kraków, Gliwice, Katowice, Zabrze, Tychy, Chrzanów, Warszawa, Oświęcim, Olkusz, Mikołów, Dąbrowa Górnicza – to tylko nieliczne z miejscowości, w których znajdują się moje realizacje. Mam także doświadczenie w prowadzeniu projektów za granicami naszego kraju.

CIĄGŁY ROZWÓJ ...to jeszcze nie wszystko

Aby skutecznie pomagać moim klientom, nieustannie podnoszę swoje kompetencje. W marcu 2023 roku otrzymałam certyfikat ukończenia Kursu Declutteringu i Profesjonalnej Organizacji Przestrzeni u Architekt Porządku Agnieszki Witkowskiej. Dzięki tym umiejętnością sprawiam, że wnętrza domów stają się nie tylko piękne i funkcjonalne, ale także panuje w nich ład i porządek. Poprzez odpowiedni dobór systemów meblowych, organizerów i pojemników, każda z rzeczy ma swoje miejsce w przestrzeni.

Ten obszar działalności możesz śledzić na Instagramie pod nazwą @or_jak_organizacja.