OR STUDIO – Projektant wnętrz Katowice Gabriela Ortyl

Mój autorski projekt łazienki

Pragniesz zaaranżować swoją łazienkę na nowo? W moich projektach udowadniam, że to pomieszczenie może pełnić nie tylko funkcje użytkowe, ale także stać się przestrzenią do relaksu. Jako specjalistka od declutteringu dbam także o to, by była ona świetnie zorganizowana i łatwa w utrzymaniu porządku. Spełnij ze mną swoje marzenie o łazience zaaranżowanej według najnowszych trendów. Moje projekty łazienek obejmują stworzenie wizualizacji, sporządzenie kosztorysów i rzutów architektonicznych, niepomijających najważniejszych kwestii takich jak oświetlenie, rozmieszczenie gniazdek czy dopasowanie do instalacji kanalizacyjnej i wodnej. Projektowanie łazienek tworzę w oparciu o nowoczesne koncepcje wizualne i bieżące trendy. Współcześnie to pomieszczenie ma być dla domownika nie tylko użytkową przestrzenią, ale także miejscem do relaksu. Unikalne rozwiązania sprawiają, że ten intymny pokój nabierze wyjątkowego charakteru. Działam głównie na terenie Katowic, ale staram się ciągle poszerzać swój zasięg działania.

Projektowanie łazienek — żyj w harmonii

Moje usługi są zawsze wyważonym kompromisem pomiędzy designem a funkcjonalnością. Niezależnie od wielkości metrażu, korzystam ze sprawdzonych rozwiązań podczas planowania, aby zachować idealnie proporcje pomiędzy strefą funkcjonalną a relaksacyjną. Aranżacje łazienek to propozycja pomieszczenia skomponowanego na miarę potrzeb i oczekiwań. W zakładce Realizacje mogą się Państwo zapoznać z moimi przykładowymi wykonaniami na różnych metrażach, w Katowicach i nie tylko. Projekt łazienki to propozycja urządzenia jej w rozmaitych stylach – loftowym, vintage, czy modern classic oraz innych. Tworzę nie tylko projekty tych pomieszczeń dla dorosłych domowników, ale także z dostosowaniem do dzieci — tu jako przykład niech posłuży projekt łazienek w przedszkolu w Katowicach. Zapraszam do kontaktu lub umówienia spotkania, gdzie omówimy szczegółowo inspiracje i pomysły, tak by wspólnie odmienić przestrzeń łazienki, by była ona zarówno modna, jak i ponadczasowa. Zachęcam do obserwacji moich profili w social media, gdzie dzielę się efektami mojej pracy.

Zamów godzinne spotkanie on-line

Odpowiem na pytania dotyczące Twojej przestrzeni, pomogę w doborze kolorów i dodatków, zaplanuję układ funkcjonalny. Skonsultuję układ wnętrza nieruchomości przed jej zakupem.

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY Jak pracujemy?

1.

KONCEPCJA

  • inwentaryzacja projektowanego wnętrza

  • koncepcje układu funkcjonalnego wnętrza w formie rzutów 2D z wymiarami i zaproponowanym rozmieszczeniem mebli i innych głównych elementów wyposażenia

  • przygotowanie zdjęć wnętrz i materiałów oddających klimat projektu, wyznaczających charakter projektowanego wnętrza

2.

WIZUALIZACJA

  • wykonanie wizualizacji wnętrz, prezentujących użyte materiały, kolory oraz meble

3.

PROJEKT WYKONAWCZY

  • opracowanie rysunków wykonawczych projektu – zestaw rysunków technicznych niezbędnych do wykonania remontu
  • sporządzenie listy zakupów z elementami wyposażenia wnętrza wraz z wyceną