OR STUDIO – Projektant wnętrz Katowice Gabriela Ortyl

Aranżacja salonu w Twoim mieszkaniu

Salon to centralny punkt każdego domu i mieszkania, dlatego jego aranżacja jest tak wymagająca. Sięgam po różne nurty – vintage, modern classic, angielski oraz inne, ujmujące elegancją i estetyką, style. By stworzyć spójny wystrój, korzystam z wysokiej jakości mebli wypoczynkowych, idealnie dobranych elementów wyposażenia i wyszukanych dodatków. Projekt salonu obejmuje przygotowanie projektu i fazę wykonawczą, dzięki czemu każdy Inwestor otrzymuje kompletną usługę. Tworzę tę aranżację jako projekt pojedynczego pomieszczenia, jak i aranżuję go w ramach całościowej aranżacji domu lub mieszkania. Każdą realizację zlecenia rozpoczynam od konsultacji dotyczących potrzeb życiowych i inspiracji. Dla określenia kierunku działania pomocne będzie przedstawienie mi inspiracji, np. dostarczenie przez Klienta zdjęć wymarzonego wystroju wnętrz. Projekt salonu ustalamy wspólnie z Inwestorem, a na każdym etapie możliwe jest wprowadzenie poprawek. Pozostaję do dyspozycji Klienta, nie tylko w Katowicach, ale także w innych miastach tego regionu, a w formie online – w całej Polsce oraz także poza granicami kraju.

Zamów godzinne spotkanie on-line

Odpowiem na pytania dotyczące Twojej przestrzeni, pomogę w doborze kolorów i dodatków, zaplanuję układ funkcjonalny. Skonsultuję układ wnętrza nieruchomości przed jej zakupem.

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY Jak pracujemy?

1.

KONCEPCJA

  • inwentaryzacja projektowanego wnętrza

  • koncepcje układu funkcjonalnego wnętrza w formie rzutów 2D z wymiarami i zaproponowanym rozmieszczeniem mebli i innych głównych elementów wyposażenia

  • przygotowanie zdjęć wnętrz i materiałów oddających klimat projektu, wyznaczających charakter projektowanego wnętrza

2.

WIZUALIZACJA

  • wykonanie wizualizacji wnętrz, prezentujących użyte materiały, kolory oraz meble

3.

PROJEKT WYKONAWCZY

  • opracowanie rysunków wykonawczych projektu – zestaw rysunków technicznych niezbędnych do wykonania remontu
  • sporządzenie listy zakupów z elementami wyposażenia wnętrza wraz z wyceną