OR STUDIO – Projektant wnętrz Katowice Gabriela Ortyl

Aranżacje kuchni

Kuchnia to najbardziej wymagające pod względem aranżacji pomieszczenie w domu. Tak, jak żadne inne wnętrze musi łączyć w sobie walory estetyczne z aspektami technicznymi, aby mogła stać się doskonale urządzonym miejscem, w którym aż chce się gotować, jeść i przebywać. W OR Studio wykonuję projekty kuchni, sięgając przy tym po najnowsze inspiracje związane z designem, by gotowa przestrzeń prezentowała się niczym ze stron prestiżowego magazynu. Od dłuższego czasu odmieniam przestrzenie życiowe mieszkańców Katowic i pobliskich miejscowości, aby mogli oni cieszyć się zupełnie nowym wyglądem swojego lokum.

Projektowanie kuchni – jak działam?

Przez lata wypracowałam schemat działania z Klientem. Każde zlecenie rozpoczynam od rozmów dotyczących inspiracji i oczekiwań. Następnie przechodzę do ustalenia wymiarów, ponieważ rozmieszczenie sprzętu AGD i umeblowania wymaga precyzyjnych obliczeń. Dzięki temu mogę przystąpić do projektowania, wizualizacji, a także do sporządzenia kosztorysu. Na ręce Klienta trafia zawsze szczegółowa dokumentacja, dzięki której ma ogląd na każdy detal dotyczący realizacji projektu. Sięgam po patenty i rozwiązania służące wygodzie, by projekt kuchni ułatwiał codzienną organizację. Zależy mi na tym, by każda realizacja była zachwycająca i niepowtarzalna, satysfakcjonująca zarówno dla mnie, jak i dla inwestora.

OR Studio — Twój projektant kuchni z Katowic

Wykonuję projekty kuchni oddzielnych lub połączonych z jadalnią, w domach wielorodzinnych lub jednorodzinnych, na dużym lub niewielkim metrażu. Udzielam wsparcia na każdym etapie, również po zakończonej fazie projektowania jestem w stanie polecić podwykonawców – ekipę budowlaną czy firmę stolarską. Dla mojego Klienta wykonuję ofertę zawierającą listę lokalnych sklepów, marketów i showroomów z wyposażeniem. Moje usługi obejmują więc nie tylko projektowanie kuchni, ale także opiekę na dalszym etapie. Staram się na bieżąco orientować w asortymencie i promocjach lokalnych sklepów w Katowicach i innych miejscowościach, aby ułatwić Klientom proces fazy wykonawczej. Zadzwoń i umów się na konsultacje!

Zamów godzinne spotkanie on-line

Odpowiem na pytania dotyczące Twojej przestrzeni, pomogę w doborze kolorów i dodatków, zaplanuję układ funkcjonalny. Skonsultuję układ wnętrza nieruchomości przed jej zakupem.

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY Jak pracujemy?

1.

KONCEPCJA

  • inwentaryzacja projektowanego wnętrza

  • koncepcje układu funkcjonalnego wnętrza w formie rzutów 2D z wymiarami i zaproponowanym rozmieszczeniem mebli i innych głównych elementów wyposażenia

  • przygotowanie zdjęć wnętrz i materiałów oddających klimat projektu, wyznaczających charakter projektowanego wnętrza

2.

WIZUALIZACJA

  • wykonanie wizualizacji wnętrz, prezentujących użyte materiały, kolory oraz meble

3.

PROJEKT WYKONAWCZY

  • opracowanie rysunków wykonawczych projektu – zestaw rysunków technicznych niezbędnych do wykonania remontu
  • sporządzenie listy zakupów z elementami wyposażenia wnętrza wraz z wyceną