OR STUDIO – Projektant wnętrz Katowice Gabriela Ortyl

Projekt garderoby — pomoc w organizacji

Bez wątpienia piękna i przestronna garderoba, jest jednym z marzeń wielu kobiet. Oferuję projektowanie garderoby jako osobnego pomieszczenia, a także we wnękach ściennych. W tak zaprojektowanej przestrzeni każda rzecz – od sukien wieczorowych, aż po rękawiczki ma przypisane miejsce. W każdym projekcie uwzględniam wieszaki, półki, a także oświetlenie, które odgrywa tu znaczącą rolę. Jako specjalistka zajmująca się declutteringem i organizacją przestrzeni wykorzystuję doskonałe patenty i pomysły na to, by przestrzeń ta była funkcjonalna i świetnie zorganizowana – dodatkowe półki, organizery, wieszaki w różnych rozmiarach, pudła i inne akcesoria pozwolą wprowadzić do środka idealny ład i harmonię. Zwieńczeniem całości mogą być lustra, zazwyczaj wyposażone dodatkowo w przyjemne oświetlenie. Jeśli pragniesz wykreować dla siebie taką przestrzeń, znajdziesz mnie w Katowicach lub, po prostu, online. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego i zadawania pytań odnośnie do współpracy!

Zamów godzinne spotkanie on-line

Odpowiem na pytania dotyczące Twojej przestrzeni, pomogę w doborze kolorów i dodatków, zaplanuję układ funkcjonalny. Skonsultuję układ wnętrza nieruchomości przed jej zakupem.

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY Jak pracujemy?

1.

KONCEPCJA

  • inwentaryzacja projektowanego wnętrza

  • koncepcje układu funkcjonalnego wnętrza w formie rzutów 2D z wymiarami i zaproponowanym rozmieszczeniem mebli i innych głównych elementów wyposażenia

  • przygotowanie zdjęć wnętrz i materiałów oddających klimat projektu, wyznaczających charakter projektowanego wnętrza

2.

WIZUALIZACJA

  • wykonanie wizualizacji wnętrz, prezentujących użyte materiały, kolory oraz meble

3.

PROJEKT WYKONAWCZY

  • opracowanie rysunków wykonawczych projektu – zestaw rysunków technicznych niezbędnych do wykonania remontu
  • sporządzenie listy zakupów z elementami wyposażenia wnętrza wraz z wyceną