OR STUDIO – Projektant wnętrz Katowice Gabriela Ortyl

Projektowanie wnętrz — metamorfozy na terenie Mysłowic

Jeśli szukasz pomocy w projektowaniu wnętrza, znajdziesz go w moim Studiu. Niezależnie od tego, czy pragniesz zaaranżować przestrzeń mieszkania, domu, lokalu komercyjnego czy biurowego, uczynię wszystko, by zrealizować je kompleksowo i w unikalnym stylu. Od lat działam na głównie na południu Polski, a taka miejscowość jak Mysłowice jest jednym z wielu miast, w którym staram się stale poszerzać swoje grono inwestorów. Moja praca to coś więcej niż wybór mebli i dodatków – to świeże spojrzenie na tę samą przestrzeń, by móc wykorzystać w pełni jej potencjał.

Organizacja przestrzeni — nowy design i styl

Nurt minimalistyczny, a może industrialny? Działam w różnych stylach, dzięki czemu moje przestrzenie sprzyjają różnorodnym gustom. Ponadto zapewniam pełne wsparcie na każdym etapie realizacji – od wstępnych konsultacji, aż po samo wykonanie. Efektem mojej współpracy jest opracowanie wizualizacji, projektu, a także szczegółowej listy materiałów wraz z kosztorysem, uwzględniającej także asortyment lokalnych sklepów. Dzięki temu każdy Klient może cieszyć się pomocą również na etapie fazy wykonawczej. Niezależnie od tego, czy mam do czynienia z wnętrzem w stanie deweloperskim, czy pochodzącym z rynku wtórnego, uczynię wszystko, by dostosować tę inwestycję do wymogów budżetowych i innych możliwości. Wykonuję także projekty mebli na wymiar, a także świadczę usługi związane z organizacją przestrzeni, czyli decluttering, w ramach których pomagam w uporządkowaniu wszelkich ruchomości. Zadzwoń i napisz, by poznać szczegóły oferty!

Zamów godzinne spotkanie on-line

Odpowiem na pytania dotyczące Twojej przestrzeni, pomogę w doborze kolorów i dodatków, zaplanuję układ funkcjonalny. Skonsultuję układ wnętrza nieruchomości przed jej zakupem.

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY Jak pracujemy?

1.

KONCEPCJA

  • inwentaryzacja projektowanego wnętrza

  • koncepcje układu funkcjonalnego wnętrza w formie rzutów 2D z wymiarami i zaproponowanym rozmieszczeniem mebli i innych głównych elementów wyposażenia

  • przygotowanie zdjęć wnętrz i materiałów oddających klimat projektu, wyznaczających charakter projektowanego wnętrza

2.

WIZUALIZACJA

  • wykonanie wizualizacji wnętrz, prezentujących użyte materiały, kolory oraz meble

3.

PROJEKT WYKONAWCZY

  • opracowanie rysunków wykonawczych projektu – zestaw rysunków technicznych niezbędnych do wykonania remontu
  • sporządzenie listy zakupów z elementami wyposażenia wnętrza wraz z wyceną