OR STUDIO – Projektant wnętrz Katowice Gabriela Ortyl

OR Studio — projektant wnętrz z pasją

Podjęcie współpracy ze mną prowadzi od rozmów o koncepcji, poprzez wizualizacje, aż po projekt wykonawczy, a na każdym etapie przyświeca mi pasja do tworzenia. Jako architekt wnętrz odmieniam mieszkania, domy, lokale komercyjne i biurowe, projektuję meble na wymiar, a ponadto świadczę usługi declutteringu, czyli organizacji i porządkowania przestrzeni. Mikołów to miejscowość położona blisko mojego biura, dlatego też staram się stale poszerzać moje portfolio o realizacje z tego miasta. Projektowanie wnętrz to dla mnie misja. Szczególnie ważne jest, by efektem metamorfozy były estetyczne i robiące wrażenie wnętrza, z których będę dumna. Jako projektant wnętrz uwzględniam wszelkie życiowe potrzeby Inwestora, ale zawsze staram się zaskakiwać, wychodząc poza jego oczekiwania. Zapraszam wszystkie osoby z Mikołowa do umówienia spotkania w studiu lub online – działam zawsze w dopasowaniu do wygody Klienta.

Organizacja przestrzeni domów i mieszkań w Mikołowie

W czym mogę Ci pomóc? Mogę wykonać projekt kompleksowy domu, mieszkania lub biura oraz pomóc w uporządkowaniu rzeczy osobistych na małej przestrzeni. Wszystkie te usługi pozwalają poczuć nowy komfort psychiczny we własnym wnętrzu i zaaranżować w nim nowy klimat. Punktem wyjściowym do podjęcia jakichkolwiek działań jest dla mnie zawsze rozmowa uwzględniająca określenie wszelkich potrzeb życiowych lub marzeń. Jeśli pragniesz odmiany i optymalnego wykorzystania swojej przestrzeni, zgłoś się do mnie i umów się na spotkanie ze mną lub godzinne konsultacje w formie online.

Zamów godzinne spotkanie on-line

Odpowiem na pytania dotyczące Twojej przestrzeni, pomogę w doborze kolorów i dodatków, zaplanuję układ funkcjonalny. Skonsultuję układ wnętrza nieruchomości przed jej zakupem.

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY Jak pracujemy?

1.

KONCEPCJA

  • inwentaryzacja projektowanego wnętrza

  • koncepcje układu funkcjonalnego wnętrza w formie rzutów 2D z wymiarami i zaproponowanym rozmieszczeniem mebli i innych głównych elementów wyposażenia

  • przygotowanie zdjęć wnętrz i materiałów oddających klimat projektu, wyznaczających charakter projektowanego wnętrza

2.

WIZUALIZACJA

  • wykonanie wizualizacji wnętrz, prezentujących użyte materiały, kolory oraz meble

3.

PROJEKT WYKONAWCZY

  • opracowanie rysunków wykonawczych projektu – zestaw rysunków technicznych niezbędnych do wykonania remontu
  • sporządzenie listy zakupów z elementami wyposażenia wnętrza wraz z wyceną