OR STUDIO – Projektant wnętrz Katowice Gabriela Ortyl

Aranżacja wnętrz w Gliwicach

To miasto na prawach powiatu leży w niedużej odległości od Katowic, dlatego pozostaję szczególnie dla Klientów z tej miejscowości. Wykonuję tu projekty od podstaw, rozpoczynające się od pobrania wymiarów, posiadam także doskonałe rozeznanie dotyczące asortymentu lokalnych producentów, dystrybutorów i sklepów. Moja praca to wynik pasji, co jest widoczne w moich realizacjach. Jako architekt wnętrz realizuję kompleksowe projekty wnętrz mieszkalnych, a także lokali użytkowych w Gliwicach. Dla moich Klientów wykonuję zarówno kompleksowy projekt domu, jak i pojedynczej ściany.

Projektowanie mieszkania z pomysłem w Gliwicach

Samodzielne projektowanie wnętrz jest oczywiście możliwe, ale może stać się źródłem stresu i skarbonką bez dna. Moje usługi pozwolą zaoszczędzić nerwów Inwestorowi, poza tym może on zyskać pewność, że wszelkie decyzje związane z realizacją zlecenia są przemyślane, co pozwala mu zaoszczędzić sporo na budżecie.  Zapraszam do zapoznania się z zakładką Realizacje oraz do śledzenia moich profili w social mediach.

Biuro projektowe – sprawdź moją ofertę

OR Studio pozostaje do Państwa usług szczególnie na terenie konurbacji górnośląskiej. Wykonuję wnętrza skrojone na miarę potrzeb, a także podążam za najnowszymi trendami. Biorę na siebie pełną odpowiedzialność za projekt i budżet. Realizuję kompleksowe projekty, a także poszczególnych pomieszczeń – np. projekt kuchni lub projekt łazienki. Aranżuję nie tylko wnętrza ze stanu surowego, ale także odmieniam przestrzenie przeznaczone do remontu. Gliwice to miasto, w którym oferuję swoje usługi jako projektantki wnętrz, ale także specjalistki od declutteringu, czyli przywracania porządku. Zapraszam do kontaktu!

Zamów godzinne spotkanie on-line

Odpowiem na pytania dotyczące Twojej przestrzeni, pomogę w doborze kolorów i dodatków, zaplanuję układ funkcjonalny. Skonsultuję układ wnętrza nieruchomości przed jej zakupem.

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY Jak pracujemy?

1.

KONCEPCJA

  • inwentaryzacja projektowanego wnętrza

  • koncepcje układu funkcjonalnego wnętrza w formie rzutów 2D z wymiarami i zaproponowanym rozmieszczeniem mebli i innych głównych elementów wyposażenia

  • przygotowanie zdjęć wnętrz i materiałów oddających klimat projektu, wyznaczających charakter projektowanego wnętrza

2.

WIZUALIZACJA

  • wykonanie wizualizacji wnętrz, prezentujących użyte materiały, kolory oraz meble

3.

PROJEKT WYKONAWCZY

  • opracowanie rysunków wykonawczych projektu – zestaw rysunków technicznych niezbędnych do wykonania remontu
  • sporządzenie listy zakupów z elementami wyposażenia wnętrza wraz z wyceną