OR STUDIO – Projektant wnętrz Katowice Gabriela Ortyl

Projekt biura w moim studiu w Katowicach

Wygląd biura musi nie tylko sprzyjać codziennej ergonomii pracy, ale także odzwierciedlać idee i wartości przyświecające danej firmie. Człowiek spędza statystycznie ⅓ swojego życia w pracy, dlatego tak ważne jest, by przestrzeń ta była wykreowana z troską o dobre samopoczucie pracownika, a także sprzyjała codziennej organizacji. Wybierz mój projekt biura, aby uzyskać wnętrze łączące estetykę, ergonomię i komfort. Usługi projektanta to pewny wybór, pozwalający oszczędzić czas, fundusze inwestycyjne oraz stres. Wykonuję projektowanie biur dla małych i dużych firm, każdorazowo starając się, aby były one powierzchniami wyjątkowymi. Skrojone na miarę elegancji i wygody, muszą nie tylko być komfortową przestrzenią dla pracowników, ale także pełnić funkcję reprezentacyjną. Mój projekt to kompleksowa propozycja obejmująca dobór i zestawienie umeblowania, rozplanowanie oświetlenia, gniazd elektrycznych i innych, ważnych elementów. Mam za sobą wiele aranżacji lokali biurowych na terenie Katowic i w innych miastach regionu, bądź zdalnie na terenie całej Polski. Najwyższy standard tworzenia wystroju Open Space’ów i Chillout Room’ów wynika z przystosowania konceptu do najbardziej wymagających oczekiwań. Zadzwoń i przedstaw mi swoją wizję.

Zamów godzinne spotkanie on-line

Odpowiem na pytania dotyczące Twojej przestrzeni, pomogę w doborze kolorów i dodatków, zaplanuję układ funkcjonalny. Skonsultuję układ wnętrza nieruchomości przed jej zakupem.

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY Jak pracujemy?

1.

KONCEPCJA

  • inwentaryzacja projektowanego wnętrza

  • koncepcje układu funkcjonalnego wnętrza w formie rzutów 2D z wymiarami i zaproponowanym rozmieszczeniem mebli i innych głównych elementów wyposażenia

  • przygotowanie zdjęć wnętrz i materiałów oddających klimat projektu, wyznaczających charakter projektowanego wnętrza

2.

WIZUALIZACJA

  • wykonanie wizualizacji wnętrz, prezentujących użyte materiały, kolory oraz meble

3.

PROJEKT WYKONAWCZY

  • opracowanie rysunków wykonawczych projektu – zestaw rysunków technicznych niezbędnych do wykonania remontu
  • sporządzenie listy zakupów z elementami wyposażenia wnętrza wraz z wyceną